Ócsa Város Hivatalos Honlapja

MÁV

Naprakész menetrend a Máv-Start weboldalon.

Volánbusz

Mindig pontos Volánbusz menetrendet a menetrendek.hu weboldalon talál.

Ócsa Város helyi autóbuszjárat menetrendje

Érvényes 2018. szeptember 1-jétől

Jegy és bérletárak:
Vonaljegy: 90 Ft, Teljes árú havibérlet: 2360 Ft, Kedvezményes havibérlet: 650 Ft,
Kedvezményes 4 havi bérlet: 2600 Ft, Kedvezményes 6 havi bérlet: 3900 Ft.

(Utazási kedvezmények köre 85/2007/IV.25./ számú kormányrendelet.)

I. járat indulás
Alsópakony 4.30
Ócsa vasútállomás 4.35
Alsópakony 4.40
   
Alsópakony 5.10
Ócsa vasútállomás 5.15
Alsópakony 5.20
   
Alsópakony 6.00
Ócsa vasútállomás 6.05
   
Felsőbabád 7.00
Kiss J. u. 7.07
Dózsa Gy. u. 7.10
Klapka u. Ált. Isk. 7.20
   
Városháza 8.30
Katolikus templom 8.31
Bolyai János Gimnázium 8.32
Ócsa vasútállomás 8.34
Akácos u. 8.37
Dózsa Gy. u. 8.39
Martinovics u. 8.41
Katona J. u. 8.43
Alsópakony 8.51
   
Alsópakony 8.55
Katona J.u. 9.00
Martinovics u. 9.02
Dózsa Gy. u. 9.04
Akácos u. 9.06
Falu Tamás u. CBA üzlet 9.09
Bolyai János Gimnázium 9.10
Katolikus templom 9.12
Városháza 9.14
   
Városháza 11.15
Katolikus templom 11.18
Bolyai János Gimnázium 11.19
Ócsa vasútállomás 11.20
Akácos u. 11.23
Dózsa Gy. u. 11.25
Martinovics u. 11.27
Katona J. u. 11.28
Alsópakony 11.33
   
Alsópakony 11.35
Katona J. u. 11.40
Martinovics u. 11.41
Dózsa Gy. u. 11.43
Akácos u. 11.45
FaluTamás u. CBA üzlet 11.48
Bolyai János Gimnázium 11.49
Katolikus templom 11.51
Városháza 11.53
   
Klapka u. Ált.iskola 16:00
Dózsa Gy. u. 16.05
Kiss J. u. 16.08
Felsőbabád 16.30
   
Városháza 18.00
Katolikus templom 18.01
Bolyai János Gimnázium 18.03
Ócsa vasútállomás 18.05
Alsópakony 18.15
Alsópakony Bio Fungi telephely 18.20
Alsópakony 18.25
Ócsa vasútállomás 18.35
   
Ócsa vasútállomás 20.30
Alsópakony 20.35
Ócsa vasútállomás 20.40
   
II. járat indulás
Ócsa vasútállomás 6.20
Bólyai János Gimnázium 6.22
Katolikus templom (Spar) 6.24
Városháza 6.25
Katona J. utca 6.28
Alsópakony 6.35
Alsópakony Bio Fungi th. 6.40
Alsópakony 6.50
Katona J. u. 7.00
Dózsa Gy. u. 7.02
Falu Tamás u. CBA üzlet 7.05
Bolyai János Gimnázium 7.06
Klapka u. Ált.iskola 7.07
   
Klapka u. Ált.iskola 7.10
Katona J. u. 7.12
Égetőhegy 7.14
Martinovics u. 7.17
Dózsa Gy. u. 7.19
Akácos u. 7.21
Falu Tamás u. CBA üzlet 7.23
Bolyai János Gimnázium 7.24
Klapka u. Ált.iskola 7.25
   
Klapka u. Ált. Iskola 13.35
Alsópakony 13.45
Ócsa vasútállomás 13.50
   
Klapka u. Ált.iskola 14.35
Köztársaság tér 14.38
Akácos u. 14.41
Dózsa Gy. u. 14.43
Martinovics u. 14.44
Katona J. u. 14.45
Alsópakony 14.50
   
Klapka u. Ált.iskola 16.00
Köztársaság tér 16.03
Akácos u. 16.06
Dózsa Gy. u. 16.08
Martinovics u. 16.10
Égetőhegy 16.15
Katona J. u. 16.17
Klapka u. Ált.iskola 16.20
   
Klapka u. Ált.iskola 16.25
Bolyai János Gimnázium 16.27
Ócsa vasútállomás 16.30
Dózsa Gy. u. 16.33
Martinovics u. 16.35
Katona J. u. 16.37
Alsópakony 16.45
Alsópakony Bio Fungi th. 16.50
Katona J. utca  17.08
Martinovics utca 17.10
Dózsa Gy. utca 17.12
Ócsa vasútállomás 17.15
   
Szombat  
Ócsa vasútállomás 6.25
Dózsa Gy. utca 6.28
Martinovics utca 6.30
Katona J. utca 6.32
Alsópakony 6.40
alsópakony Bio Fungi th. 6.45
   
Alsópakony 8.00
Katona J. u. 8.05
Falu Tamás u. CBA üzlet 8.08
Bolyai János Gimnázium 8.09
Katolikus templom 8.11
Városháza 8.12
   
Városháza 10.00
Katolikus templom 10.01
Bolyai János Gimnázium 10.03
Ócsa vasútállomás 10.05
Katona J. u. 10.08
Alsópakony 10.13
   
Alsópakony Bio Fungi th 16.45
Alsópakony 16.50
Katona J. utca 16.58
Martinovics utca 17.00
Dózsa Gy. utca  17.02
Ócsa vasútállomás 17.05
   
Alsópakony Bio Fungi th. 18.25
Katona J.utca  18.30
Martinovics utca 18.32
Ócsa vasútállomás 18.37
   
Vasárnap és Ünnepnap  
Ócsa vasútállomás 6.25
Dózsa Gy. utca 6.28
Martinovics utca 6.30
Katona J. utca 6.32
Alsópakony 6.40
Alsópakony Bio Fungi th. 6.45
   
Ócsa vasútállomás 9.20
Alsópakony 9.25
Ócsa vasútállomás 9.30
   
Alsópakony Bio Fungi th. 16.45
Alsópakony 16.50
Martinovics utca 17.00
Dózsa Gy. utca 17.02
Ócsa vasútállomás 17.05
   
Alsópakony Bio Fungi th. 18.45
Alsópakony 18.50
Katona J. utca 18.58
Martinovics utca 19.00
Dózsa Gy. utca 19.02
Ócsa vasútállomás 19.05
   
Ócsa vasútállomás 19.20
Alsópakony 19.25
Ócsa vasútállomás 19.30
   

 

ÓCSAI POLGÁRMESTERI HIVATAL
2364 Ócsa, Bajcsy-Zs. u. 2 | E-mail: polghiv@ocsa.hu
Központi tel.: +36-29-378-125 | Fax: +36-29-378-067

ÜGYFÉLFOGADÁS
Hétfő: 13.00 - 18.00
Szerda: 13.00 - 16.00
Péntek: 07.30 - 12.00

© 2018. Ócsa Város Önkormányzata.
Impresszum, Adatvédelmi tájékoztató.