Ócsa Város Hivatalos Honlapja

MÁV

Naprakész menetrend a Máv-Start weboldalon.

Volánbusz

Mindig pontos Volánbusz menetrendet a menetrendek.hu weboldalon talál.

Ócsa Város helyi autóbuszjárat menetrendje

Érvényes 2016. január 01-től

Jegy és bérletárak:
Vonaljegy: 90 Ft, Teljes árú havibérlet: 2360 Ft, Kedvezményes havibérlet: 650 Ft.
(Utazási kedvezmények köre 85/2007/IV.25./ számú kormányrendelet.)

I. járat indulás
Alsópakony 4.30
Ócsa vasútállomás 4.35
Alsópakony 4.40

 

 
Alsópakony 5.10
Ócsa vasútállomás 5.15
Alsópakony 5.20
   
Alsópakony 6.00
Ócsa vasútállomás 6.05
   
Felsőbabád 7.00
Kiss J. u. 7.07
Dózsa Gy. u. 7.10
Klapka u. Ált. Isk. 7.20
   
Városháza 8.30
Katolikus templom 8.31
Bolyai János Gimnázium 8.32
Ócsa vasútállomás 8.34
Akácos u. 8.37
Dózsa Gy. u. 8.39
Martinovics u. 8.41
Katona J. u. 8.43
Alsópakony 8.51
   
Alsópakony 8.55
Katona J.u. 9.00
Martinovics u. 9.02
Dózsa Gy. u. 9.04
Akácos u. 9.06
Falu Tamás u. CBA üzlet 9.09
Bolyai János Gimnázium 9.10
Katolikus templom 9.12
Városháza 9.14
   
Városháza 11.15
Katolikus templom 11.18
Bolyai János Gimnázium 11.19
Ócsa vasútállomás 11.20
Akácos u. 11.23
Dózsa Gy. u. 11.25
Martinovics u. 11.27
Katona J. u. 11.28
Alsópakony 11.33
   
Alsópakony 11.35
Katona J. u. 11.40
Martinovics u. 11.41
Dózsa Gy. u. 11.43
Akácos u. 11.45
FaluTamás u. CBA üzlet 11.48
Bolyai János Gimnázium 11.49
Katolikus templom 11.51
Városháza 11.53
   
Klapka u. Ált.iskola 16:00
Dózsa Gy. u. 16.05
Kiss J. u. 16.08
Felsőbabás 16.30
   
Városháza 18.26
Katolikus templom 18.27
Bolyai János Gimnázium 18.29
Ócsa vasútállomás 18.30
Alsópakony 18.35
Ócsa vasútállomás 18.40
   
Ócsa vasútállomás 20.30
Alsópakony 20.35
Ócsa vasútállomás 20.40
   
II. járat indulás
Városháza 6.40
Alsópakony 6.50
Katona J. u. 7.00
Dózsa Gy. u. 7.02
Falu Tamás u. CBA üzlet 7.05
Bolyai János Gimnázium 7.06
Klapka u. Ált.iskola 7.07
   
Klapka u. Ált.iskola 7.10
Katona J. u. 7.12
Égetőhegy 7.14
Martinovics u. 7.17
Dózsa Gy. u. 7.19
Akácos u. 7.21
Falu Tamás u. CBA üzlet 7.23
Bolyai János Gimnázium 7.24
Klapka u. Ált.iskola 7.25
   
Klapka u. Ált.iskola 14.35
Köztársaság tér 14.38
Akácos u. 14.41
Dózsa Gy. u. 14.43
Martinovics u. 14.44
Katona J. u. 14.45
Alsópakony 14.50
   
Klapka u. Ált.iskola 16.00
Köztársaság tér 16.03
Akácos u. 16.06
Dózsa Gy. u. 16.08
Martinovics u. 16.10
Égetőhegy 16.15
Katona J. u. 16.17
Klapka u. Ált.iskola 16.20
   
Klapka u. Ált.iskola 16.25
Bolyai János Gimnázium 16.27
Ócsa vasútállomás 16.30
Dózsa Gy. u. 16.33
Martinovics u. 16.35
Katona J. u. 16.37
Alsópakony 16.45
   
Szombat  
Alsópakony 8.00
Katona J. u. 8.05
Falu Tamás u. 8.08
Bolyai János Gimnázium 8.09
Katolikus templom 8.11
Városháza 8.12
   
Szombat  
Városháza 10.00
Katolikus templom 10.01
Bolyai János Gimnázium 10.03
Ócsa vasútállomás 10.05
Katona J. u. 10.08
Alsópakony 10.13
   
Vasárnap  
Ócsa vasútállomás  09:20
Alsópakony  09:25
Ócsa vasútállomás  09:30
   
Ócsa vasútállomás  19:20
Alsópakony 19:25
Ócsa vasútállomás  19:30

 

 

ÓCSAI POLGÁRMESTERI HIVATAL
2364 Ócsa, Bajcsy-Zs. u. 2 | E-mail: polghiv@ocsa.hu
Központi tel.: +36-29-378-125 | Fax: +36-29-378-067

ÜGYFÉLFOGADÁS
Hétfő: 13.00 - 18.00
Szerda: 13.00 - 16.00
Péntek: 07.30 - 12.00

© 2018. Ócsa Város Önkormányzata.
Impresszum, Adatvédelmi tájékoztató.