Hirdetmények
Hirdetmény
| Azonosító | Tárgy | Közzététel kezdete | Közzététel vége |
| 11323/2026 | Pesti Központi Kerületi Bíróság hirdetménye Orosz Zsolt büntető ügyében | 2026.09.03 | 2026.09.18 |
| 10310/2026 | Polgár Attila önálló bírósági végrehajtó hirdetménye Glonczi Ágnes adós ügyében | 2026.08.24 | 2026.10.23 |
| 10511/2026 | PVKH Környezetvédelmi hatóság hirdetménye Lavinamix Építő Kft. ügyében PE_KTHF_31448_2026 | 2026.08.17 | 2026.11.15 |
Hirdertmény
| Azonosító | Tárgy | Közzététel kezdete | Közzététel vége |
| 10648/2026 | Dr. Bácsi Zsuzsanna közjegyző hirdetménye néhai Horváth Miklósné hagyatéki ügye | 2026.08.27 | 2026.09.11 |




